(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Плануємо: ванну, умивальник, дзеркало та меблі

ukekm nxuybjn.jpgЗатишна ванна кімната... Комфортна та зручна.... З милими дрібничками, які називають аксесуарами. До аксесуарів відносяться, на перший погляд, другорядні предмети, які надають інтер’єру завершеного вигляду. Але, як відомо, другорядного в житті нічого не буває. Здавалося б, без них спокійно можна обійтися, однак милі дрібнички допомагають створити єдину за стилем композицію. 

BE HAPPY.jpg

Головне - правильно спланувати...

Часто ми приречені на однотипність. Стандартні ванни, в стандартних квартирах, в стандартних будинках. Особливо, коли розміри ванної кімнати далекі від бачених в глянцевих журналах. Що ж робити, коли у вас будинок типу "хрущовка" з розмірами ванної кімнати 1,50х1,50 м?  Невже "сидяча" ванна чи швидкий душ у душовій кабіні? Ні! На виручку прийде сучасна кутова акрилова ванна. Така як, наприклад, ванна AVOCADO або BE HAPPY від RAVAK. Невеликі за розмірами, лише 150(160)х75 см з цікавим дизайном та сучасним просторовим рішенням - ідеально впишуться у ванну кімнату за розмірами менше 2-ох квадратних метрів. А розміщення умивальнику з цих серій над самою ванною дозволить зберегти таку дорогоцінну площу. До того ж з цими ваннами Ви гарантовано отримаєте захопливі погляди Ваших гостей. 

Плитка для стіни та підлоги - проблема вибору

Вибрати плитку для ванної  кімнати - клопіт ще той. Виробники керамічної плитки пропонують безліч варіантів. На що ж хотілося б звернути увагу:

        По-перше, визначтесь, матову плитку ви би хотіли бачити, чи глянцеву. Матова плитка менш нав'язлива, скромніша, вона не блистить. Проте витирання бруду з неї – триваліший процес. І якщо ви вибрали матову плитку для підлоги, не без підстав передбачаючи, що вона менш слизька, то і для стін теж краще вибрати саме матову.  Тим більше, шо виробники найчастіше пропонують плитку колекціями. Глянцева плитка звичніша. Багатьом людям вона бачиться ефектнішою. Вона має об'єктивну перевагу перед матовою при недостатньому освітленні. Зате при хорошому або, тим більше, сильному освітленні, вона занадто блискуча. Глянева плитка легше у догляді. Але є ще і напівматова плитка, з чергуванням матових і глянцевих областей по поверхні плитки. Це можуть бути, наприклад, глянцеві візерунки по матовому фону, видимі під певним кутом зору.

qolt-xvln.JPG      По-друге: фактура плитки та колір. Знову ж таки виробники пропонують безліч варіантів: тут Вам і імітація дерева чи корку, шкіри крокодила або рептилії. А може вам до душі японські орнаменти? Чи шотландський стиль? Або бажаєте відтворити відтворити у вашій ванній дух Венеціі, Рів’єри чи палацу Медичі? За допомогою плитки для підлоги та декоративних елементів - фризів та бордюрів можна створити будь-який інтер’єр. А колір плитки визначається, насамперед, власним смаком та декількома порадами від дизайнера: для маленького приміщення краще за все вибирати холодні та світлі кольори, оскільки вони зорово розширюють приміщення.  Теплі - навпаки, візуально зменшать просторе приміщення, зроблять його затишнішим. Для зорового зменшення простору можна також обрати темну плитку. Що ж до орнаменту, то у великих приміщеннях добре виглядає плитка з великим малюнком - в менших кімнатах така може виглядати недоречно. Для таких кімнат підійдуть невеликі та яскраві орнаменти. У низьких приміщеннях вертикальний узор з декоративних плиток або прямокутна плитка контрастного кольору, встановлена вертикально, створить враження більшої висоти


А в нашому інтернет-магазині можна придбати наступну плитку для підлоги та стін з різних колекцій та з різними імітаціями (для того, що б побачити фото інтер’єрів з цією плиткою та взнати ціну, а можливо і замовити, клікніть по малюнку):

4523 dhxfdtzup fdc 50,2x50,2.JPG    4555 kcbwxh-delat uvdype 50,2x50,2.JPG    3102 ujvybg sgtjnwk 30,2x30,2.JPG    D700_880 omwuj 20x30.JPG    h1752_6162 njkcdzd 25x40.JPG    A1271_4096 rxvoncp 40,2x40,2.JPG 


По-третє: розмір плитки та місце укладення. Розмірів плитки є безліч. Від класичного квадратного варіанту 50х50, 40х40, 30х20, 20х20 для підлоги до 8,5х28,5 та 10х10 см для стін. І це все, не враховуючи мозаїку... Рідко коли хто обирає плитку, виходячи тільки з розмірів. Скоріш за все, більше залежить від способу та місця укладення плитки. Тут також існують декілька нюансів. 

Плитка для передпокою (холлу) Підбираючи плитку для цього приміщення, важливо пам'ятати, що тут на підлогу здійснюється інтенсивне навантаження. А відповідно, плитка в передпокої має володіти підвищеною стійкістю до стирання. Передпокій - це ланка між вулицею і житлом. Ми потрапляємо сюди в брудному, а деколи, і мокрому взутті. Це місце з інтенсивним рухом. Сюди підійде керамограніт або підлогова керамічна плитка з 3-4 класом стиранння. Важлива вимога до плитки на підлогу в передпокої - це можливість легкого очищення і стійкість до дії побутової хімії, за допомогою якої ви видалятимете бруд.

Плитка для ванної кімнати. Для неї керамічна плитка - ідеальний варіант, причому, для ванни будь-яких розмірів. Уявіть собі: око тішать не лише глянцеві стіни, але і виблискуючі дзеркала, милі дрібнички на поличках, махрові рушники, блиск хрому і фаянсу... Все це має гармонувати між собою! На ділянках, які безпосередньо контактують з водою, краще використовувати плитку великого розміру, зменшуючи при цьому кількість міжплиткових швів, - вони найуразливіші, навіть якщо при укладанні використовували водостійкий шовний заповнювач. 

Плитка для кухні - приміщення з підвищеною вологістю повітря, до того ж тут існує небезпека контакту плитки з жиром та маслом, органічними кислотами, що також треба враховувати при виборі плитки на кухні. Сюди підійде і глазурована, і неглазурована плитка з рельєфною текстурою, з орнаментом чи без нього. Підлогова плитка для кухні має бути особливо міцною, водостійкою, з підвищеними механічними і хімічними характеристиками з низькою пористістю, 3-го класу стираності. Найвразливіші місця - біля плити, холодильника, мийки - бажано облицювати матеріалом стійким до побутової хімії. Для стен кухні пасуватиме водостійка плитка з щільною структурою і підвищеною хімічною стійкістю, доречі, облицювати можна тільки "фартух". 

Всі колекції керамічної плитки для ванни та кухні на стіну та підлогу в інтернет-магазині в розділі Керамічна плитка, керамограніт (для переходу натисніть на малюнок)

dgmstjnju.JPG 

Хром – до хрому, золото – до золота… а дзеркало – взагалі чарівний елемент

Без якої деталі інтер’єру неможливо уявити собі ванну кімнату? Звичайно ж, без дзеркала. Найпростіший варіант – повісити поличку з дзеркалом над умивальником, а для того щоб створити гарний інтер’єр, її можна підсвітити оригінальної форми світильниками. Якщо ж ви для візуального збільшення простору зробили дзеркальною стелю, то ваша ванна кімната буде неповторною. Дзеркала не тільки прикрашають ванну, вони є функціональними предметами інтер’єру. Головне – розумно й доречно їх розмістити, оскільки дзеркало здатне оптично збільшити приміщення майже удвічі. Тож незайвим буде дотримуватися загального правила: до невеличкої ванної кімнати найбільше підходитиме велике дзеркало. Стильно виглядатиме дзеркальна шафка, якщо її обладнати підсвіткою. Підбираючи меблі до ванної кімнати, слід уважно підібрати елементи декору і постаратися, щоб меблева фурнітура гармонувала з дизайном приміщення. Якщо кімната невелика за розмірами, варто активно використовувати різноманітні навісні полички. Під умивальником можна розмістити шафки чи заховати пральну машинку. Доречно купувати раковину, виготовлену зі штучного каменя чи скла підвищеної міцності. 

Аксесуари для ванної кімнати це не просто речі, які сподобалися вам у магазині, а й майбутня частина дизайну інтер'єру. Тому вибирати їх треба відповідно з матеріалами, з яких зроблена сантехніка, меблі, світильники у ванній кімнаті, облицювання стін. Так само важливо знати, що аксесуари мають поєднуватися зі стилем, в якому виконана ванна. Тому при виборі аксесуарів дотримуйтеся кількох порад дизайнерів: якщо ви вирішили вибрати тримач для мила, підставку для зубних щіток і змішувач, то пам'ятайте, що вони повинні бути виконані з одного матеріалу і однаковими за фактурою. Це можуть бути металеві деталі, хромовані, позолочені, латунні і будь-які інші, але схожі. Тому хром підбирають до хрому, золото до золота. 

Що стосується фактури, то вона теж має бути однаковою: блискучою, матовою, полірованою або шліфованою. Якщо стіни й підлога однотонні, то аксесуари можна підібрати без проблем. Якщо ж на стінах та підлозі викладено якийсь візерунок, тоді не варто підбирати яскраві аксесуари, краще віддати перевагу скромного кольору з мінімальним декором. Якщо у вашій ванній є рельєфний кольоровий бордюр, – доведеться купувати аксесуари, які ідеально будуть повторювати забарвлення бордюру. 

В нашому інтернет-магазині ви знайдете меблі, дзеркала, умивальники та змішувачі для ванної кімнати 

Uventa.JPG

Світло здатне змінювати простір

Роль освітлення у ванній величезна. Сучасні дизайнери вважають, що ванна кімната повинна бути найосвітленішою кімнатою у помешканні. Перш ніж встановлювати освітлювальні прилади, необхідно продумати не лише їхнє розміщення, яке повинно підкреслювати дизайн приміщення, важливо врахувати наступні важливі моменти: підвищена вологість, висока температура, випари, які виділяють миючі засоби. Слід вибирати світильники, стійкі до перепадів температур та корозії металу, потрапляння вологи. Саме ці властивості мають галогенні світильники. Якщо у вашій ванній підвісна стеля, то вмонтувати у неї потрібну вам кількість світильників дуже просто. Можна зробити підсвітку самої ванни чи встановити кілька декоративних світильників. Для створення особливої атмосфери у ванній використовують мобільні світильники, які повертаються у різні боки, змінюють колір та інтенсивність світлового потоку. Однією з важливих зон, яка вимагає яскравого освітлення, є дзеркало. Розміщені по обидва боки дзеркала світильники, які дають м’які світло, не спотворюють колір обличчя. За допомогою світильників, розміщених на підлозі і скерованих вгору, можна зробити приміщення візуально вищим. Тож експериментуйте, а ми вам у цьому допоможемо!


Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua


Питання

25.07.13 12:38
наскільки непрактична у використанні матова керамічна плитка

25.07.13 13:27
Для Тетяни: матова плитка практичніша у викрористанні, наприклад, у ванній кімнаті, оскільки на ній менше видно розводи від води. З іншої сторони, глянцева плитка, завдяки блиску, візуально розширює приміщення. Обирати варто з розрахунку, який візуальний ефект ви бажаєте отримати


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif