(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Кондиціонери Samsung

    okvzznh.jpg Побутові кондиціонери Samsung - це кращий спосіб створити комфортну атмосферу у Вашому будинку або офісі. Ви зможете легко охолодити або обігріти приміщення, а також зменшити вологість і очистити повітря.     Всі кондиціонери Samsung можна поділити на два класи: Стандарт - кондиціонери, які створюють комфортну атмосферу за розумні гроші. Вони мають мінімалістичний дизайн і привабливий зовнішній вигляд та Преміум - кондиціонери, які комлектуються максимальною кількістю функцій з очищення повітря і мають інноваційний дизайн і вишуканий стиль.

1) Samsung Maldives

Maldives 2.jpg     Повітря з кондиціонера  Samsung Maldives  стало більш якісним і корисним для Вашого здоров'я. Цей унікальний кондиціонер не тільки вражає білизною, подібно свіжого снігу, а ще й виробляє чистіше  та свіже повітря, витрачаючи при цьому мінімум енергії. Кондиціонер  Samsung Maldives це  максимальне охолодження при мінімальній витраті повітря! Цей кондиціонер оснащений всіма необхідними функціями: 

-Режим Turbo Cooling: забезпечує максимально швидке охолодження та обігрів, дозволяючи швидко   
встановити бажану температуру. 

-Безшумний режим: за рахунок меншого рівня шуму і вібрацій у Вас завжди буде тиша і комфортна прохолода.

-Технологія потрійного захисту: потужна система охолодження, стабілізатор напруги та ефективне антикорозійне покриття забезпечать свіже прохолодне повітря надовго.

-Volt Control: Кондиціонер обладнаний системою захисту від перепадів напруги, що забезпечують довге і надійне життя системи управління та компресора.


2)  Samsung Crystal 
Crystal.JPG      Кондиціонер  Samsung Crystal з глянцевою передньою панеллю додасть інтер'єру відтінок розкоші. Завдяки його високій потужності та надійній системи очищення Ви зможете насолоджуватися чистим, освіжаючим повітрям. Кондиціонер Samsung Crystal  зі стильним, майже досконалим дизайном завжди гарантує чисте повітря і комфортну температуру. А функції цього кондиціонера задовільнять найвимогливішого власника:

- Режим Smart Saver: компресор кондиціонера в цілях економії електрики автоматично включається 
на мінімальний час, необхідне для охолодження кімнати. 

- Режим Good’sleep: температура автоматично регулюється для найбільш комфортного нічного сну.

- Технологія Smart Inverter (опція): Високоефективна технологія Smart Inverter забезпечує точну підтримку заданої температури при наполовину меншій витраті енергії.

- Volt Control: Кондиціонер обладнаний системою захисту від перепадів напруги, що забезпечує довге і надійне життя системи управління та компресора.


3)  Samsung Max

Max.jpg   Насолоджуйтесь прохолодою в будь-яких умовах завдяки кондиціонеру  Samsung Max! Цей кондиціонер швидко охолоджує приміщення, наповнюючи його освіжаючим повітрям. А реалізовані в ньому унікальні технології запобігають перевитраті енергії і автоматично регулюють температуру, щоб Ви могли з комфортом спати всю ніч. Кондиціонер Samsung Max це ідеальне повітря та приємна прохолода! Кондиціонер оснащений всіма необхідними функціями:

- Режим Smart Saver: компресор кондиціонера в цілях економії електрики автоматично включається 
на мінімальний час, необхідне для охолодження кімнати. 

- Режим Good’sleep: температура автоматично регулюється для найбільш комфортного нічного сну.

- Технологія Smart Inverter (опція): Високоефективна технологія Smart Inverter забезпечує точну підтримку заданої температури при наполовину меншій витраті енергії.

- Volt Control: Кондиціонер обладнаний системою захисту від перепадів напруги, що забезпечує довге і надійне життя системи управління та компресора.


3)  Samsung Jungfrau

Jungfrau.jpg     Ви зможете зробити інтер'єр стильним і сучасним і при цьому забезпечити суттєву економію енергії. Корпус нового кондиціонера Samsung Jungfrau виконаний в темнофіолевих тонах, які в поєднанні зі спеціально розробленим унікальним малюнком створюють атмосферу розкоші. А застосовані в кондиціонері корисні технології знижують енергоспоживання, заощаджуючи Ваші гроші.

Кондиціонер Samsung Jungfrau оснащений покращеною системою очищення повітря, розробленої інженерами компанії Samsung. Вступник повітря проходить очищення в два етапи. Перший етап - це нововведення Samsung - фільтр високої щільності (Full High Density - Full HD фільтр), який очищає повітряний потік від 90% мікроскопічних часток пилу і шкідливих речовин, завдяки особливій структурі. Під час другого етапу повітря проходить обробку за допомогою іонізатора S-Plasma ion. Завдяки цій технології всі бактерії, віруси і хвороботворні мікроби Затримуються, а у повітря виділяється нешкідлива водяна пара, і на виході з кондиціонера ми отримуємо свіже, чисте і здорове повітря. Також в кондиціонері Jungfrau встановлена система розподілу повітря 3D Wind від Samsung. Вона рівномірно розподіляє потік повітря по всій кімнаті, що дозволяє досягти заданої температури за мінімальний час і забезпечує комфорт в будь-якій точці приміщення. Фірмова конструкція жалюзі Twin Blade створює широкий кут охоплення і оптимальну подачу повітря в різних режимах роботи. Крім того, і вертикальні, і горизонтальні жалюзі управляються автоматично, з пульта управління.  Широкий кут охоплення 120 ° - лопатки Twin Blade автоматично переміщаються в діапазоні 120 °, дозволяючи швидше охолодити або розігріти приміщення, забезпечуючи неперевершений комфорт для користувачів. Вертикальний повітряний потік 90 ° - лопатки Twin Blade працюють під кутом 90 °, що є оптимальним для режиму роботи на обігрів.  Довжина повітряного потоку (13 метрів) - дозволяє охолоджувати повітря на великій відстані від кондиціонера.


Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua


Питання


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif