(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Клінкерна цегла для будинку - вибір файного газди

Придбати тут

Плитка керамічна

Плитка керамічна

nitcmghf.jpgКлінкерна цегла володіє такими характеристиками, які не залишать байдужим жодного прихильника вищого класу у всьому. Клінкерна цегла схожа за певними показниками з іншими матеріалами - деревом, склом або алюмінієм. Запевняємо, що клінкерна цегла буде мати естетичний і елегантний вигляд навіть через кілька десятків років. Клінкерна цегла цінується за свою природність, універсальність, дуже високі технічні параметри, надійність, безпеку, різноманітність кольорів і якість поверхні. 

На перший погляд може здатися, що будівництво будинку з клінкерної цегли буде фінансово невигідним. Так, завдяки своїй міцності, естетики і престижу, будинки з клінкерної цегли коштують дорожче, ніж зі звичайної. А давайте порахуємо: на зовнішні стіни йде всього лише 10% від усіх витрат на будівництво будинку, але сама кладка становить 40% від загального обсягу операційних витрат. Купівля клінкерної цегли становить 3% від витрат на будівництво будинку. Висока потужність термоізоляційних стін (загальної тепловіддачі коефіцієнта <0.35) забезпечить економію теплової енергії. Таким чином, ви можете мати гарний зовнішній вигляд та престижний будинок, а витрати на клінкерну цеглу та декоративну кладку окупляться за рахунок відсутності витрат на штукатурку фасадів та будуть повернуті за 10 років. Ви заощадите на фарбуванні, облицювання і знову штукатурці.

Особливості виробництва: Клінкерна цегла чи просто - клінкер, створюється аналогічно з керамічним, але при більш високих температурах і з особливої сировини (у виробництві даного виду матеріалу використовують тільки тугоплавкі глини). Таке "спікання", при якому не залишається включень і порожнеч, що гарантує його неймовірну міцність (нижче марки М400 його просто не випускають) та довговічність. Це - абсолютна морозостійкість, низька пористість (а значить, виключено руйнування за рахунок високої вологості), та приголомшлива зносостійкість (якісний клінкер здатний витримати великий тиск та практично не піддається шкідливому впливу кислот, лугів і солей).

Особливості догляду: Догляд за клінкерною цеглою максимально простий - чистити його можна звичайною жорсткою щіткою та водою. Варіанти застосування клінкеру практично безмежні. Це будівництво коробки будинку, оздоблення фасаду, кладка декоративного паркану, малих архітектурних форм та навіть доріжок. Доречі, у будівельників є можливість укладати клінкерну цеглу при мощенні доріжок на ребро або плоскою стороною - все залежить від вашого бажання, головне, що вигляд від цього не псується. Так само цікавою є можливість використання фігурного клінкеру. Зазвичай він застосовується для оформлення обрамлення мощених доріжок, майданчиків, а також як архітектурний елемент перекриття ганку.

Технічні особливості: Механічна міцність клінкерної цегли - набагато вище, ніж інших матеріалів для фасадної обробки. Основні сорти виробленого клінкеру складає 35 МПа. Ударна в'язкість і стійкість до зношування. Повна вогнестійкість. Повна морозостійкість: польський стандарт вимагає, щоб клінкерна цегла піддавався випробуванню, принаймні, 25 повних циклів заморожування та відтавання. Таким чином, клінкерна цегла може бути використана в конкретних регіонах з певним кліматом, наприклад, в горах чи на узбережжі. Стійкий до біологічної корозії, особливо до цвілі, моху, лишайнику та водоростям, що викликають алергію і різні захворювання дихальних шляхів. Хімічний опір корозії (кислотні дощі, промислові гази). Клінкер рекомендується для використання в промислових та міських центрах. Низькі поглинальні властивості (клінкерна цегла має поглинальну властивість до 6%). Клінкерна цегла фасадів стійка до погодних умов. Виробляється з чистих природних матеріалів.

mqibnftla ytooge.JPG
Особливості естетики та комфорту: Престиж і елегантність - унікальний стиль будівлі. Приємний мікроклімат. Він дозволяє проникати водяній парі, але не дозволить виникнути конденсації. Стіна ніколи не буде вологою. Висока звукоізоляція. Акустична ізоляція індекс 3-шарової стіни 40-50 дБ. Стіна чудово заглушає шум з-за використання мінеральної вати між шарами. Притаманні хороші термічні властивості, залежно від погодних умов. Широкий вибір кольорів і структурних поверхонь клінкерної цегли. Великий асортимент фасонних цеглин. Простий у відповідність з іншими матеріалами (скло, дерево, алюміній). Завдяки своїй міцності, естетики і престижу, будинки з використанням клінкерної цегли є живими і барвистими протягом сотень років.

Виробники клінкерної цегли, продукцію яких ви можете придбати у нашому магазині: 

abc-logo_0.gif1) ABC Klinkergruppe (Німеччина) - один з провідних світових виробників клінкерної кераміки представляє широкий спектр оздоблювальних матеріалів, таких як: фасадна цегла, облицювальна плитка під цеглу, тротуарна плитка, тротуарна цегла для мощення, сходинки, плитка для підлоги та натуральна глиняна черепиця. Вже більше 120 років клінкерна продукція концерну «ABC-Klinkergruppe» займає лідируючі позиції в сегменті високоякісних будівельних і оздоблювальних матеріалів. В даний час концерн «АВС-Klinkergruppe» об'єднує 9 заводів, розташованих на території Німеччини. які знаходяться в містах Recke, Schuthoff, Natrup-Hagen і Wallenhorst-Hollage. На 6 підприємствах виробляється облицювальний і тротуарна цегла, на двох - сходи, облицювальна і плитка для підлоги, і на одному - черепиця. Будівельні матеріали «ABC-Klinkergruppe» - це матеріали німецької якості, вироблені з сланцевої глини, яка видобувається тільки на родовищах Північно-Західної Німеччини і не має аналогів в інших частинах світу. Завдяки відсутності солей і крейди в її складі, а також особливостям технологічного процесу, готова продукція набуває унікальні якісні характеристики.   

roeben_logo_140_0.gif2) Roben (Німеччина) - це найбільше приватне підприємство Німеччини з виробництва будматеріалів з обпаленої глини, що відрізняється своїм новаторством, гнучкістю і тонким чуттям щодо потреб сучасного будівництва. При цьому на передньому плані торгового підприємництва компанії завжди знаходиться абсолютне визнання цегли як будівельного матеріалу. На 14 заводах у Європі та Америці випускається великий і різноманітний асортимент якісної продукції (більше 1500 найменувань): клінкер і облицювальна цегла, готові будівельні елементи, керамічна черепиця покрівельна, клінкерна плитка, клінкер для мощення доріжок і майданчиків і черепиця. Продукція компанії користується успіхом у всьому світі. Високоякісна цегла та керамічна черепиця, ексклюзивна підлогова кераміка для оформлення інтер'єрів і терас, клінкерна плитка для промислових і господарських приміщень, тротуарна плитка для мощення доріжок і майданчиків - таке велике розмаїття асортименту є тільки у Ребена. 

crh_logo.gif3) CRH (Польща) - Концерн CRH був заснований в 1970 році в Ірландії. Сьогодні він є світовим лідером у галузі виробництва будівельних матеріалів. Протягом майже сорока років свого існування, концерн розширив територію своєї діяльності на 35 країн - він діє в США, Канаді, Чилі, Західній Європі, Польщі, України, Росії та Китаї. Стратегія CRH полягає в утриманні позиції провідного міжнародного виробника високоякісних будівельних матеріалів, сконцентрованого на постійному розвитку. CRH Clay Solutions об'єднує 17 входять до концерну цегляних заводів, 5 з яких розташовані в Польщі, 7 - у Голландії та 5 - у Німеччині. Завдяки багаторічному досвіду роботи цих заводів, а також доступу до новітніх світових технологій, цегла і бруківка марки CRH Clay Solutions характеризуються високою якістю і сучасним дизайном.  

wienerberger_bricks_logo13.gif4) Wienerberger (Австрія) - Австрійський концерн Wienerberger (заводи цегли) - світовий лідер у виробництві цеглини. В області виробництва керамічної черепиці концерн займає друге місце на європейському ринку. Також заводи цегли Wienerberger займає міцні позиції з продажу тротуарної цегли. Матеріали Wienerberger - керамічна цегла і черепиця від світового лідера. Концерн Wienerberger був заснований в Австрії. Історія бере свій початок з 1819 року, коли невелике на той момент приватне австрійське підприємство почало свою діяльність. На сьогоднішній день налічується більше 275 підприємств з виробництва будівельних матеріалів в різних країнах світу. Тепер це вже більш ніж 180-річна історія, за час якої було налагоджено виробництво лідуючих за якістю торгових марок. Концерн Wienerberger виробляє надійну продукцію під іменами світових брендів, таких як керамічна лицьова цегла TERCA, тротуарний клінкер TERCA, клінкерна плитка TERCA і керамічна черепиця KORAMIC. Зосередившись на цих галузях виробництва, концерн Wienerberger входить до числа кращих на міжнародному будівельному ринку.

logo_feldhaus.jpg5) Feldhaus Klinker (Німеччина) - виробляє керамічні вироби з 1857 р., зі штаб-квартирою в місті Bad Laer, Нижня Саксонія. Feldhaus Клінкер є одним з найбільших виробників клінкерних виробів у Європі. Щорічно на 3 заводах випускається близько 90 млн. штук продукції, яка продається в 30 країнах. В області виготовлення і поставок облицювального клінкеру, економічної облицювальної цегли, фасонної цегли, клінкерних та кутових облицювальних цегли ім'я Feldhaus протягом поколінь є синонімом надійності і найвищих вимог до якості. Інноваційні ідеї у поєднанні з великими ноу-хау і традиційною методикою виготовлення клінкерів Feldhaus принесли підприємству широку популярність далеко за межами Німеччини. Виступаючи надійним партнером у торгівлі та виробництві, Feldhaus пропонує асортимент клінкеру, здатний задовольнити будь-яке бажання: форма, колір і текстура поверхонь допускають величезну різноманітність поєднань. Відпрацьована система якості житлових приміщень у поєднанні з продукцією, пов'язаної з теплоізоляцією, для обробки клінкерних облицювальних цегли задовольняє всім вимогам сучасної екологічно орієнтованої теплоізоляції.

EUROTON_0.gif6) Евротон - український виробник клінкерної цегли. Ми не можемо не запропонувати вам продукцію вітчизняного виробника - що випускає конкурентоспроможну продукцію за новітньою технологією на сучасному обладнанні провідних німецьких фірм «Lingl» і «Rieter»з високим рівнем механізації, автоматизації, контролю та управління технологічним процесом на всіх стадіях виробництва. Чому  саме «Євротон»? Тому що це унікальна пропозиція на ринку стінових матеріалів - нова клінкерна цегла ТМ «Євротон», яка за експлуатаційними властивостями і зовнішнім виглядом не має аналогів українського виробництва при оптимальному співвідношенні ціни і якості; висока міцність клінкерної та лицьової керамічної цегли, що особливо важливо при висотному будівництві; відсутність в керамічній цеглі штучних барвників, використання високоякісної, екологічно чистої сировини; постійне оновлення асортименту продукції.  


Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua

Питання

19.10.13 10:40
Яка ціна клінкерної цегли польського виробництва? потрібно на 22.10.2013р.

19.10.13 13:40
для Ростислава - ціна залежить від виробника та кольору. Чим насиченіший колір, тим доржча ціна. Орієнтовна вартість клінкерної цегли польського виробника - 10-12 гривень/шт


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif