(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Сайдинг для оздоблення фасаду

leprqhm jadxygf.jpg

   Сайдинг - це пластикові стінні панелі (ПВХ) для зовнішньої обробки будівель. Нетоксичний, екологічно безпечний. Сайдинг дуже стійкий до несприятливих погодних умов (-50 - +60 С). Не змінює колір в процесі експлуатації, не тріскається, не розшаровується, не схильний до корозії, володіє дуже багатою колірною гамою. Сайдінг значно збільшує пожежостійкість дерев'яних конструкцій! 
    Сайдинг можна застосовувати практично на будь-якому фасаді. Монтаж сайдингу мало відрізняється від роботи зі звичайною вагонкою - панелі просто "защипуються" одна за іншу та закріплюються шурупами, саморізами або цвяхами через розташовані у верхній частині панелей отвори для кріплення, які мають подовжену форму для компенсації теплового розширення. Монтувати сайдинг можна на металеву або дерев'яну обрешітку при влаштуванні вентильованого фасаду або безпосередньо на фасад. Крім основних фасадних панелей для монтажу сайдінга також потрібні й різноманітні комплектуючі.   Проведення робіт з облицювання фасаду сайдингом можливе в будь-яку пору року, монтаж і установка проходять швидко, легко, без застосування мокрих процесів і не вимагають спеціального обладнання.       

lylgavk.JPGОстаннім часом все більша кількість людей для облицювання свого будинку вибирають сайдинг. І правильно роблять! Популярність цього матеріалу грунтується на його довговічності, економічності, легкості в монтажу і, нарешті, красі. Обравши для зовнішньої обробки фасаду цей матеріал домовласник вирішує відразу кілька завдань: 
Прикраса фасаду - як нового, так і старого. Особливо в другому випадку вдається уникнути трудомістких процесів пов'язаних з підготовкою стін під обробку - всі нерівності сховаються під панелями сайдінга. Будинок, обшитий сайдингом, виглядає красиво та стильно. 
Утеплення фасаду - між стіною та сайдингом можна розмістити утеплювач, зробивши будинок енергозберігаючим, а стіни дихають - працює принцип "вентильованого фасаду". 
Захист фасаду - сайдинг ударостійкий, негорючий і нетоксичний. Йому не страшні ні волога, ні перепади температур, ні грибки, ні комахи. Він не тріскається на морозі і не знебарвлюється під впливом ультрафіолету. 

 Сайдинг особливо зручний тим, що не вимагає особливого догляду - при необхідності, за допомогою звичайного садового шлангу можна видалити будь-яке забруднення. 

Види сайдингу:

Існують декілька видів сайдингу. Розглянемо їх детальніше.  

metallosiding.JPG1) Металевий сайдинг. 

  Металевий сайдінг - має таку ж форму, як і вініловий сайдинг, тобто являє собою металеві панелі, поверхня яких імітує дерев'яну обшивку. Проте матеріал, з якого виготовлений металевий сайдинг - холоднокатана оцинкована сталь, що має полімерне покриття будь-якого кольору за вашим бажанням з палітри кольорів RAL. 
Основні переваги металевого сайдингу такі:    
• Велика механічна міцність, 
• Термостійкість, металевий сайдинг не тільки не підтримує горіння, а й підвищує пожежостійкість дерев'яних конструкцій,  
• Великий термін експлуатації,  
• Монтаж металевого сайдингу можливий навіть у холодну пору року,  
• Широкий вибір кольорової гами металевого сайдингу,  
• Насичені й соковиті кольори.  
    Металевий сайдинг застосовується практично на будь-якому фасаді. Металічний сайдінг є високоекономічним матеріалом, в першу чергу завдяки вищезгаданим властивостям, по-друге, завдяки безвідходній системі монтажу, і, по-третє, завдяки низькій теплопровідності. Повітряний прошарок між стіною і матеріалом забезпечує хорошу теплоізоляцію і вентиляцію приміщення.   

cokolsiding.jpg2) Цокольний сайдинг:  

Для облицювання цоколя будинку ми рекомендуємо скористатися цокольним сайдингом. Цокольний сайдинг являє собою стінові панелі з полівінілхлориду (ПВХ) довжиною від двох до шести метрів, шириною від 0,1 до 0,3 м і завтовшки близько 3 мм. Цокольні панелі відрізняються масивністю і неймовірною міцністю. Поверхня цокольного сайдинга імітує облицювальну цеглу та природний камінь.  
Найчастіше цоколь будинку є найбільш вразливим фрагментом будинку. Руйнують цоколь такі чинники як: тала вода, різниця температур між зовнішнім середовищем і внутрішнім, деформація в період міжсезоння. Під впливом цих факторів традиційні оздоблювальні матеріали вимагають періодичного догляду та оновлення (штукатурні, малярні роботи, герметизація тріщин тощо). Використання цокольного сайдинга дозволяє уникнути цілої низки ускладнень. 
Цокольний сайдинг виготовляється із сучасних полімерів методом лиття на термопластавтоматах і має значно більший термін служби, ніж натуральні матеріали. Не вимагає спеціального догляду. Ефективно захищає цоколь будинку від агресивного зовнішнього середовища. Монтаж панелей простий і не викликає ускладнень, провести його можна самостійно. Міцні й довговічні панелі, що імітують традиційні матеріали, забезпечать Вашому будинку доглянутий і престижний вигляд. 
Імітація під каміння і імітація під цеглу - є основними колекціями цокольного сайдинга. У точності передають структуру натурального матеріалу, до того ж колірна гамма досить таки різноманітна.   
Хоча даний матеріал і призначений для облицювання цоколя, багато хто використовує його і для облицювання всього будинку, як фасадний матеріал. Володіючи рядом переваг перед звичайним фасадним сайдингом (завдяки товщині самого матеріалу та багатому зовнішніму вигляду), цокольний сайдинг може змагатися навіть з традиційними натуральними облицювальними матеріалами, такими як «короїд» та навіть облицювальна цегла. Цокольний сайдинг не вимагає постійного догляду, достатньо кілька разів на рік змити напором води пил з матеріалу. Також однією з переваг є те, що цокольний сайдинг стійкий до впливу грибка та цвілі і не боїться вологи. 

vinilsiding.jpg3) Вініловий сайдинг: 

Вініловий сайдинг являє собою пластикові стінні панелі (ПВХ) товщиною близько 1-2 мм. Зовнішній шар вінілового сайдінга зазвичай імітує текстуру дерева.   
  Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і стійкості до погодних умов цей вид сайдинга вже став найпопулярнішим видом фасадної обшивки в США та Канаді для малоповерхового житлового будівництва. При цьому, вініловий сайдинг все більше стає популярним у нашій країні.

Вініловий сайдинг володіє:     
• Елегантним зовнішнім виглядом. Це властивість неоціненна для тих, хто хотів прикрасити зовнішній вигляд фасаду будівлі.   
• Вологостійкістю. Вініловий сайдінг виготовлений з матеріалу, стійкого до дії вологи.   
• Морозостійкістю. Вініловий сайдинг несприйнятливий до низьких температур і перепадів температур. 
• Стійкістю до механічних і хімічних впливів. В умовах використання на відкритому повітрі це властивість є вирішальною на користь вінілового сайдінга. При цьому панелі вінілового сайдінга еластичні та міцні.
• Підвищеною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. У наших кліматичних умовах це так само є важливим чинником, а якщо врахувати, що добавки, що входять до складу ПВХ забезпечують стійкість до вицвітання то вибір для України очевидний на користь вінілового сайдінга. 
• Пожежостійкістю. Панелі сайдінга з вінілу плавляться, але не горять. 
• Довговічністю. Експлуатація вінілового сайдингу не менше 30 років, хоча термін служби, який гарантується виробниками - не менше 50 років. 
     Завдяки таким характеристикам вініловий сайдинг ефективно використовується в першу чергу в житловому будівництві. До того ж вініловий сайдинг успішно застосовується як для облицювання нового будинку, так і для реконструкції старої будівлі. Властивості вінілового сайдинга дозволяють поєднувати облицювання сайдингом з утеплювачем, який встановлюється під облицювальні панелі.   

І на останок:   

Зрозуміти, що таке справжній сайдинг, непросто. Дуже часто сайдинг плутають з вагонкою, а так само часто все те, що використовується для обробки зовнішніх стін (панелі, листи, касети вентфасадів тощо), називають "сайдингом". Сайдингом іноді називають навіть декоративні панелі, що теж невірно. 
Вся справа в термінології: сайдинг в перекладі з американської англійської - "обшивка фасаду". Звідси й помилка. 


Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua

Питання

14.01.12 21:52
Цікавить чи є у продажі цокольний сайдинг з імітацією облицювальної червоної цегли і яка його буде вартість для обробки фасаду будинку загальною площею приблизно 110-120 метрів квадратних.

16.01.12 13:30
для Марії: сайдинг під цеглу є, для прорахунку потрібні фізичні параметри: висота та довжина цоколю

03.09.12 17:59
вартість сайдингу у львові()колір пісочний

04.09.12 13:33
для Василя: просимо завітати до нас в офіс для вибору кольору (пісочних відтінків є мінімум 3-4 шт у кожного виробника)

20.05.13 16:19
Уточніть, будь-ласка вартість сайдінгу польського виробництва за кв.м. Дякую

20.05.13 17:37
для Ігора: вартість квадратного метру сайдингу можна подивитися в каталозі Інтернет-Магазину. Якщо ж вас цікавить вартість квадратного метру власне вашого фасаду - надайте, будь-ласка, розміри будинку. Тоді наш технічний відділ прорахує необхідну кількість комплектуючих та визначить вартість вашого квадратного метру.


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif