(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Навісний вентильований фасад з металевих панелей чи рейок

rxciekjiibuyv grgfd.JPGЦі дуже популярні фасади представляють собою стандартну вентильовану систему з алюмінієвої або сталевої підконструкції та облицювання з фасадних  касет чи рейок. 

Розрізняють три основні групи вентильованих фасадів з касет чи рейок:    
Касетні чи рейкові фасади із сталі       
Касетні чи рейкові фасади з алюмінію                                          
Касетні чи рейкові фасади з неіржавіючого металу 
В основному, це все однотипні навісні вентильовані фасади з багатьма спільними ознаками. Всі вони характеризуються легкістю, сучасним дизайном, не мають обмежень по висоті монтажу. За допомогою цих фасадів можна втілити найбільш сучасні та неймовірні ідеї та тенденції в архітектурному оформленні будівель.     
Основною відмінною рисою даних систем є те, що між несучою стіною та облицюванням укладають шар теплоізолятора з таким розрахунком, щоб між ним і облицюванням залишалася прошарок повітря, що вільно сполучається із зовнішньою атмосферою. Саме через цю особливість дана конструкція і отримала свою назву - вентильовані фасади.

vv mr qiack.JPGНавісні вентильовані фасади виконують три основні функції: 
захисну, оскільки в навісних фасадних системах, як правило, використовують для облицювання досить стійкі до зовнішніх впливів матеріали; 
утеплюючу, так як під облицювання укладають шар утеплювача; такі будинки перетворюються на своєрідні термоси. Наприклад, при відключенні опалення взимку вони охолоджуються в 5-6 разів повільніше неутеплених аналогічних будинків. А влітку зберігають усередині будинку прохолоду, дозволяючи відчутно заощаджувати на кондиціонуванні;
декоративну, адже найширший вибір оздоблювальних матеріалів в поєднанні з можливістю практично необмежено їх комбінувати відкривають простір для дизайнерських рішень. Будь-який проект можна зробити буквально унікальним з естетичної точки зору.

Великий плюс навісних фасадних систем - відсутність вимог щодо попередньої підготовки капітальних стін до обробки. Адже для фарбування, або для облицювання каменем або керамогранітом «на розчин» потрібно досить ретельна підготовка зовнішньої поверхні стін (зачищення, вирівнювання тощо). А навісні конструкції цього не потребують. Навіть навпаки - вони приховують дефекти стіни, і дуже часто є більш ефективним та дешевим методом обробки, ніж фарбування. 

До того ж технологія монтажу навісних фасадів досить проста, адже кожен лицювальний елемент являє собою автономну одиницю і майже не впливає на елементи, розташовані нижче, на відміну від облицювання керамічною плиткою. Це дозволяє цілком безпечно використовувати великі плити, причому на будь-якій висоті, і майже в будь-яких поєднаннях. А відсутність «мокрих» процесів робить облаштування навісних фасадів повністю незалежними не тільки від погоди, але й від сезону взагалі. Монтаж навісних фасадних систем можна проводити в будь-яку пору року. І майже в будь-яку погоду, крім зовсім несприятливої, коли роботи стають просто небезпечними.

Ще одна важлива перевага навісних систем - довгий термін служби. При дотриманні правил установки, при точному розрахунку монтажу елементів та їх сполучення, при правильному укладанні утеплювача такі системи прослужать не менше 25 років. Верхня межа залежить тільки від довговічності матеріалу облицювання.  


xqbhmpcp ivitr.jpgКонструкція касетного вентильованого фасаду складається з чотирьох основних частин: 
1. утеплювач;     
2. вітрозахист;     
3. кріпильна підсистема;     
4. касети. 

Касети можуть бути виготовлені зі сталі 0,45 мм (економ-варіант), 0,7 мм або 1,0 мм з покриттям РЕ (колір за шкалою RAL); або алюмінію 1,5 мм з покриттям РЕ (колір за шкалою RAL). 

Ціна на касетний вентильований фасад коливається в межах від 275 грн (економ варіант) до 350 грн (сталевий) та 750 грн (алюмінієвий) за м. кв. (комплект з панелей та несучої підконструкції без врахування вартості утеплювача та роботи). Вартість може збільшуватися в залежності від декоративної обробки касет (захисне покриття лаком тощо).

mhlknjwt yzzgy.jpgКонструкція рейкового вентильованого фасаду:
1. екран з рейок; 
2. кріплення утеплювача; 
3. вентиляція; 
4. несучий профіль; 
5. стіна; 
6. кріплення; 
7. мінеральний утеплювач.  
8. Вітрозахисна плівка. 
Рейки можуть бути виготовлені зі сталі 0,45 мм (економ-варіант),  0,7 мм з покриттям РЕ (колір за шкалою RAL) 

Ціна на рейковий вентильований фасад коливається в межах від 220 грн (економ варіант) до 280 грн (сталевий) та 600 грн (алюмінієвий) за м. кв. (комплект з рейок та несучої підконструкції без врахування вартості утеплювача та роботи). Вартість може збільшуватися в залежності від декоративної обробки рейок (кольори суперметалік, суперзолото, захисне покриття лаком тощо).  

deumenc otzrfpoxuwn.JPGОкремо хотілось би виділити варіант облицювання неіржавіючою сталлю. Зазвичай таке облицювання виконують для окремих елементів: колон, входів в приміщення та ліфти, навколо вікон. Так, це задоволення не з дешевих, але компенсується довговічністю та забезпечує ексклюзивний естетичний вигляд будь якого елемента фасаду, підкреслюючи статус власника. 

Поєднання, наприклад, колонн облицьованих неіржавіючою сталлю з рейковими та касетними модулями вентильованих фасадів створить єдиний та неповторний стиль саме цієї будівлі. 

І взагалі, що може більше вражати, ніж поєднання скла та блискучого металу? 


Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua

Питання

01.08.11 22:09
Хочемо облицювати фасад магазину касетами.
Торгуємо дитячими товарами, тому б хотілося кольро рожевий та світло-синій.
Чи можливо у вас замовити такі панелі та кріплення до них?
Скільки часу необхідно чекати?

01.08.11 22:11
і ще одне уточнення: як порахувати кількість тих касет та інших матеріалів. Там ще мають бути або світло-сірі, або білі плити

01.08.11 22:13
І ще одне уточнення: де можна глянути на кольори? (світло-синій також буває різним, як і рожевий)

02.08.11 15:54

для Віктора:

кольори рожевий та синій не проблема, як і світло-сірий або білий.  

Термін виконання замовлення - приблизно 20 робочих днів. можлива поставка частинами - спочатку, наприклад, кріплення та ті плити, що є в наявності, а потім кольорові.

Прорахунки зробимо ми, якщо надасте креслення фасаду. Єдиний нюанс - де мають бути плити кольорові на фасаді? можна якось побачити ескіз фасаду?

Кольори по RAL можна побачити тут, але врахуйте, що колір може бути змінено в залежності від налаштування вашого монітору.

ral.JPG

03.08.11 22:59
Як зробити замовлення?

04.08.11 13:12
для Віктора: якщо маєте повну комплектіцію - скиньте специфікацію на емайл: 2470789(собачка)ukr.net Якщо немає - чекаємо креслення вашого фасаду для прорахунку необхідних комплектуючих. Також просимо вказати тип панелей - касета, рейка, бажаний колір фасаду та матеріал панелей - оцинкована сталь, алюміній, композит.

11.03.13 8:08
яочу замовити вентильований фасад на магазин

11.03.13 13:14
для Павла - чекємо креслень вашого магазину на е-майл та побажань до фасаду

31.10.13 13:58
Доброго дня. Хочу зробити фасад магазину з вентильованих металевих панелів. Яка буде вартість ?

10.11.13 13:19
в залежності від матеріалу панелей. Найдешевшими будуть оцинковані панелі, потім рейковий фасад, найдорожчими - алюмінієві. Орієнтовна "вилка" цін на металевий фасад - від 250 до 950 грн (враховується матеріал, тип, колір, залишки від обрізання матеріалу при монтажі) В будь-якому випадку вартість вашого фасаду необхідно прораховувати індивідуально.


Коментарі 1 — 10 з 11
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець Всі Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif