(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

СНЄЖКА Vidaron - грунтовки, лаки та морилки для дерева

Придбати тут

Ґрунтовки

Ґрунтовки

Лаки, емалі

Лаки, емалі

vidaron.jpg

VIDARON це лінійка лаків, грунтовок, шпаклівок та морилок для дерева від Sniezka виробництва Польща. Адже відомо, що натуральне дерево є доволі вибагливим матеріалом, воно реагує на зміну вологи, температури, його полюбляє цвіль та комахи. Іншими словами вироби з натурального дерева потребують комплексного захисту. Пропонуємо до вашої уваги огляд виробів торгової марки VIDARON, та сподіваємося, що дана продукція задовільнить вимоги та потреби як майстрів-любителів, так і спеціалістів, які шукають найкращих професійних рішень. Завдяки застосованим технологіям, що не тільки захищають деревину, але й продовжують термін її експлуатації, лінійка виробів VIDARON від Sniezka користуються заслуженою популярністю. Продукцію VIDARON можна поділити на такі напрямки: Декорування (фіолетова упаковка), Захист та декорування (зелена упаковка), Захист та консервація (чорна упаковка). 


VIDARON Lakier Akrylowy do drewna - VIDARON


VIDARON_lakier akrylowy1.jpg

Стійкий лак до стирання, подряпин та механічних пошкоджень, при цьому володіє високою еластичністю, що запобігає утворенню тріщин. На боїться води, що дає можливість застосовувати його як всередині, так і ззовні приміщень. Вироби, що пофарбовані акриловим лаком, можна мити з миючими засобами. Характеризується слабким запахом, що є безпечним для чутливих людей.  Завдяки використаним технологіям має відмінну адгезію та розлиття по поверхні, що робить його легким у застосуванні. Швидко висихає та зберігає натуральний колір деревини, не викликаючи потемніння. 

Призначення: Використовується для декоративно-захисного лакування меблів, вагонки, дерев'яних та деревопохідних матеріалів всередині приміщень. Може використовуватись для реставрації старого лакового покриття. Завдяки вище зазначеним властивостям лак рекомендується для громадських приміщень та приватних помешкань.


VIDARON Lakier nitro do drewna - VIDARON Лак нітро для деревини

vot xtqnw vpo ulckhsjh.jpg

Винятково міцний та стійкий до механічного пошкодження лак для деревини, може використовуватися для лакування металевих поверхней. Підходить винятково для виробів всередині приміщень. Швидко висихає, не викликає зміни кольору, підкреслює структуру основи, що лакується. Стійкий до впливу вологи, миючих засобів, алкоголю, що робить його незамінним для кінцевого оздоблення та захисту  меблів з натуральної деревини. Характеризується оптимальною еластичністю,  винятково легким нанесенням, відмінним розлиттям та високою адгезію до основи.

Призначення: Для професійного лакування дерев'яних, деревопохідних та металевих елементів, які знаходяться всередині приміщень. Може наноситись промисловим устаткуванням на дерев'яні, деревопохідні та металеві поверхні.


VIDARON Lakier zewnetrzny do drewna - VIDARON Зовнішній лак для деревини

VIDARON_lakier mggseyqza.jpg

Лак для дерева з підвищеною механічною стійкістю та захистом деревини від впливу УФ-проміння. Після нанесення на дерев’яну основу утворює еластичне та одночас тверде покриття.  Запобігає лущенню і розтріскуванню деревини, захищає полаковані поверхні від деструктивного впливу води, мінливих атмосферних явищ та вологи. Характеризується відмінною адгезією до основи, винятковим декоративним ефектом, надзвичайною прозорістю. Володіє винятково легким нанесенням, що робить його зручним у застосуванні не тільки в професійних цілях, але і для домашніх потреб.

Призначення: Для декоративно-захисного лакування деревини та деревопохідних матеріалів всередині та зовні приміщень.


VIDARON Bezpodkladowy do parkietu - VIDARON Лак для паркету без грунтовки

tbj scl xzjyzao ymp fuqdelass.jpg

Однокомпонентний, готовий до застосування  алкідно-уретановий  лак для паркету, що не потребує попередньої обробки деревини (грунтування) зі слабким, ледь помітним, запахом. Є стійкий до стирання, подряпин та механічних пошкоджень, до дії води, миючих засобів і алкоголю.  Характеризується відмінним розлиттям по поверхні, високою адгезією до основи та легкістю застосування. Зберігає натуральний колір деревини, підкреслюючи її неперевершену красу. 

Призначення: Призначений для внутрішніх робіт з метою захисно-декоративного лакування дерев'яних і деревопохідних підлог. Особливо рекомендується для лакування паркету та дощатих підлог, виготовлених з натурального дерева, у житлових приміщеннях та гімнастичних залах.


VIDARON Podklad Nitro do drewna - VIDARON Грунтовка Нітро для деревини

vbqcszdmp egeid cbs zabfxxaz.jpg

Сучасний швидковисихаючий, готовий для використання ґрунтлак, що зв’язує часточки деревини тим самим зміцюючи структуру дерева, що лакується. Завдяки спеціально підібраним компонентам ефективно та надовго запобігає потемнінню деревини. Добре розтікається, володіє відмінною адгезією до основи, зменшує розхід фінішного лаку - VIDARON Лак нітро для деревини. При використанні компексу  ґрунтовка-лак отримується максимальний захистно-декоративний ефект. Характеризується легким нанесенням та легким шліфуванням. Має специфічних запах. 

Призначення: Для професійного ґрунтування дерев'яних та деревопохідних елементів, які знаходяться всередині приміщень. Може наноситись промисловим устаткуванням на дерев'яні та деревопохідні поверхні.


VIDARON Szpachla do drewna - VIDARON Шпаклівка для деревини

gyohluegt utw jjhusudh.jpg

Готова до застосування акрилова шпаклівка для деревини, міцна та еластична. Містить терпентин, який забезпечує надзвичайно високу адгезію шпаклівки до деревини. Завдяки цьому шпаклівка легко наноситься, швидко висихає, не розтріскується під час висихання, легко шліфується та відмінно полірується. Після шліфування та полірування створює гладку поверхню, що імітує натуральний колір деревини.  

Призначення: Акрилова шпаклівка для деревини використовується для вирівнювання незначних заглиблень та нерівностей, заповнення щілин, тріщин на поверхні м'якої, твердої деревини та деревопохідних матеріалів, що використовуються всередині і назовні приміщень. Після шліфування обробляється фінішними засобами, як і деревина, на яку наноситься шпаклівка.


VIDARON IMPREGNAT ochronno-dekoracyjny - VIDARON Імпрегнат захисно-декоративний засіб для деревини

VIDARON_impregnat_.jpg

Імпрегнат - захисно-декоративний засіб для деревини (безбарвний, кольоровий) - це спеціально поєднані високоякісні смоли, з добавками засобів для захисту деревини, барвників і допоміжних речовин.  Містить Teflon surface protector, спеціальну добавку, завдяки який засіб глибоко проникає у деревину, захищаючи її від грибків, синяви та комах на протязі 6-ти років.  Стійкий до впливу складних атмосферних умов, містить віск для збільшення водостійкості. Характеризується винятково легким нанесенням.

Використання: Призначений для захисно-декоративного нанесення на заготовки, раніше не захищені вироби з деревини, та деревопохідні матеріали для їх захисту від шкідливого впливу біологічних факторів, вологості та атмосферних явищ. Рекомендується як ґрунтовка, що біологічно захищає деревину з подальшим нанесенням кольорових засобів для просочування, безбарвних лаків або емалі.


VIDARON LAKIEROBEJCA ochronno-dekoracyjna - VIDARON Лакобейц захисно-декоративний засіб для деревини

Vidaron_750_lakierobejca_.jpg

Лакобейц - поєднання морилки для тонування деревини із захистними властивостями лаку. Виготовляється з унікального складу трьох високоякісних смол, модифікованих рослинною олією, з додатком допоміжних і облагороджувальних засобів. Створює прозоре глянцеве покриття, стійке до складних атмосферних умов, УФ-проміння та вологи, водночас залишаючи помітну текстуру деревини. Teflon® surface protector, який міститься в Лакобейці, гарантує високу міцність на протязі 6-ти років. Надзвичайно легко наноситься та гарантує стійкі та еластичні покриття.

Використання: Призначений для декоративно-захисного нанесення на деревину та деревопохідні матеріали, які використовуються всередині та назовні будинків, наприклад будівельну столярку, вагонку, декоративні планки, меблі, касетони, двері, малу садову архітектуру ( альтанки, перголи, паркани) тощо.


VIDARON IMPREGNAT ogniochronny do drewna-koncentrat - VIDARON Вогнезахисний Імпрегнат для деревини - концентрат 1:4

eptrybcloazdh czrfkqllq haq wivbclgs f xqgabvabyh 1-4.jpg

Чотирьохфункціональний ефективний вогнезахистний імпрегнат для захисту деревини від дії комах, плісняви, грибків, що спричиняють зараження та руйнування деревини. Знищує комахи і личинки, які проникають в деревину. Створює ефективний вогнезахисний бар'єр, запобігаючи займанню просочених елементів.  Вимивається, отже підходить для конструкцій, що не знаходяться під прямим впливом атмосферних опадів або у місцях з високим вмістом вологи.

Застосування: Для загального та промислового комплексного захисту від вогню та шкідників та плісняви. Використовується для дерев'яних елементів, будівельної і конструкційної деревини, які встановлені в місцях, де вимивання захисних речовин є неможливим.  Поставляється у вигляді концентрованого розчину. Для внутрішнього використання.


VIDARON IMPREGNAT ogniochronny do drewna - VIDARON Вогнезахисний Імпрегнат для деревини (готовий для застосування)

eenbbioiezooc parnbruer klz wdmiilmn y oogdwkc ly fazwoaoieftp.jpg

Водний чотирьохфункціональний ефективний вогнезахистний імпрегнат для захисту деревини від дії комах, плісняви, грибків, що спричиняють зараження та руйнування деревини. Знищує комахи і личинки, які проникають в деревину. Створює ефективний вогнезахисний бар'єр, запобігаючи займанню просочених елементів.  Вимивається, отже підходить для конструкцій, що не знаходяться під прямим впливом атмосферних опадів або у місцях з високим вмістом вологи.

Застосування: Для загального та промислового комплексного захисту від вогню та шкідників та плісняви. Використовується для дерев'яних елементів, будівельної і конструкційної деревини, які встановлені в місцях, де вимивання захисних речовин є неможливим.  Поставляється у вигляді розчину, готового до застосування. Для внутрішнього використання.


VIDARON IMPREGNAT do drewna konstrukcyjnego-koncentrat1:9 - VIDARON Імпрегнат для елементів з деревини - концентрат 1:9

efsorj mdgniantf ins vsnnipbj g okalofedxn 1-9.jpg

Чотирьохфункціональний ефективний вогнезахистний імпрегнат для захисту деревини від дії комах, плісняви, грибків, що спричиняють зараження та глибоке руйнування деревини. Знищує комахи і личинки, які проникають в деревину. Створює ефективний вогнезахисний бар'єр, запобігаючи займанню просочених елементів. Не зумовлює корозії металевих елементів.  Ефективно захищає від впливу атмосферних факторів, не вимивається, отже підходить для конструкцій, що знаходяться під прямим впливом атмосферних опадів або у місцях з високим вмістом вологи. Концентрований.

Застосування: Для загального і промислового захисту дерев'яних елементів, будівельної і конструкційної деревини, які встановлюються під відкритим небом, де на них впливають атмосферні явища, а також в закритих приміщеннях. Імпрегнат захищає деревину від небезпеки I, II, III класу.  Для внутрішнього та зовнішнього використання. Після захисту можна наносити на деревину будь-який фінішний виріб. 


VIDARON IMPREGNAT do drewna konstrukcyjnego - VIDARON Імпрегнат для елементів з деревини (готовий для застосування)

reulmtqgr htd bllehlxee g ikqgkjeo y wstiemy le gfiiqtnxflbj.jpg

 Чотирьохфункціональний ефективний водний вогнезахистний імпрегнат, готовий до застосування. Використовується д для захисту деревини від дії комах, плісняви, грибків, що спричиняють зараження та глибоке руйнування деревини. Знищує комахи і личинки, які проникають в деревину. Створює ефективний вогнезахисний бар'єр, запобігаючи займанню просочених елементів. Не зумовлює корозії металевих елементів.  Ефективно захищає від впливу атмосферних факторів, не вимивається, отже підходить для конструкцій, що знаходяться під прямим впливом атмосферних опадів або у місцях з високим вмістом вологи 

Застосування: Для загального і промислового захисту дерев'яних елементів, будівельної і конструкційної деревини, які встановлені під відкритим небом, де на них впливають атмосферні фактори, а також в закритих приміщеннях. Імпрегнат захищає деревину від небезпеки I, II, III класу.  Після захисту можна наносити будь-який фінішний виріб. Для внутрішнього та зовнішнього використання. 


VIDARON IMPREGNAT do drewna miedziowy- koncentrat1:9 - VIDARON Мідний імпрегнат для деревини-концентрат1:9

efsorj mdgniantf ins vsnnipbj g okalofedxn 1-9.jpg

Водний концентрований просочувальний засіб для захисту деревини від дії комах і грибків, які спричиняють глибоке руйнування деревини. Не зумовлює корозії металевих елементів. Ефективно захищає від впливу атмосферних явищ - не вимивається.

Увага! Мідний імпрегнат надовго забарвлює деревину у сіро-зелений колір, водночас зберігаючи малюнок шарів дерева. Після захисту можна наносити на деревину будь-який фінішний виріб.  

Застосування: Для загального і промислового захисту дерев'яних елементів, будівельної, конструкційної і садової деревини, які встановлюються та експлуатуються під відкритим небом, де на них впливають атмосферні фактори, а також в закритих приміщеннях. Виріб допущений до застосування для захисту деревини небезпеки I, II, III класів.  Для внутрішнього та зовнішнього використання. 


Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua

Питання

25.04.12 12:59
Доброго дня. Маю альтанку - хочу довести її до пуття. Питання наступного характеру - у вас пропонується багато засобів захисту деревини. Як мені підібрати оптимальний?

26.04.12 11:05

Для Валерія:

Стосовно вашої альтанки варіантів може бути декілька. Наразі не зовсім зрозуміло, чи була ваша альнатка покрита захистним засобом. Якщо ні - тоді рекомендації наведені нижче. Якщо так - то перед початком робіт рекомендуємо видалити старе покриття.

Це робиться наступним чином: при тонких покриттях відшаровані частини усувають щіткою (методом зачищання) і витирають до чистої поверхні. Наступним кроком буде очищення покриття від пилу та фарбування. Якщо ж якщо старе покриття відлущується, його необхідно усунути аж до деревини. Після ретельного усунення покриття за допомогою скребка, слід зашліфувати наждачним папером (240), усунути з покриття пил і протерти вологою тканиною.

Також не совсім зрозуміло скільки часу вже існує ваша альтанка (якщо це кілька років та помітні сліди цвілі - тоді необхідно просочування захистним засобом від дії комах та грибків)

Також необхідно визначити, який кінцевий результат ви бажаєте досягнути. 

Для матового покриття: рекомендуємо використати VIDARON Імпрегнат – захисно-декоративний засіб (безбарвний VIDARON Імпрегнат – захисно-декоративний засіб + два шари Імпрегнат – захисно-декоративний засіб, кольоровий - якщо бажаєте поновити колір вашої альтанки, якщо ні - тоді безбарвний у три шари.) 

Для глянцевого покриття: рекомендіємо використати безбарвний VIDARON Імпрегнат – захисно-декоративний засіб, а для останнього шару Лакобейц – захисно-декоративний засіб (безбарвний VIDARON Імпрегнат – захисно-декоративний засіб + два шари Лакобейц – захисно-декоративний засіб).

21.06.13 15:58
Добрый день. Нам необходимо средство для обработки древесины сосны: забор, беседка, терраса. Цвет будет "золотой дуб". Доска новая.
Спасибо заранее за ответ.

21.06.13 16:48
Для Юлії: для початку дошку обробити засобом VIDARON Імпрегнат для елементів з деревини - концентрат 1:9, висушити. Після того нанести кольоровий VIDARON Імпрегнат (матове покриття) або VIDARON Лакобейц (глянцеве покриття) в один шар. Якщо насиченність кольору вас задовільнить - покрити безбарвним VIDARON (імпрегнатом чи лакобейцем). В іншому випадку (для отримання більшої насиченності кольору) ще раз покрити кольоровим.

19.07.14 9:27
мене цікавить морілка vidaron яка упаковка у вас може бути 5 чи 10 л L07

27.11.14 23:02
штахети для паркана пропитані трансформаторним маслом. який лак з уф захистом можна використати зверху


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif