(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Камін в міський квартирі? Ваш вибір - електрокамін!

Придбати тут

Меблі та інтер’єр

Меблі та інтер’єр

fqkqlfpsgozs p vwcjzhtx.jpgПро що ви думаєте, чуючи слово камін? Скоріше за все, вас огортає хвиля приємного тепла, в уяві спливають образи палаючого полум'я, великого затишного крісла біля нього та м'який картатий плед... і Ви

До недавнього часу таку мрію могли втілити в життя лише власники заміських будинків або дач, але сьогодні навіть мешканець звичайної однокімнатної квартири може дозволити собі придбати електрокамін.       

Електрокамін є гідним замінником справжнього каміну. Він досконало імітує вогонь та тепло натурального каміну, і водночас є простий та надійний, функціональний та мобільний. До того ж безперечною перевагою електрокаміну є відсутність золи, попілу та диму. Монтаж димоходу також не знадобиться. Все, що потрібно електрокаміну для роботи - це звичайна розетка. 

Незважаючи на простоту управління та утримання такі каміни виглядають як аналоги, що опалюються дровами. Вони створюють у приміщенні атмосферу затишку та близькості до природи. 

Для тих, хто бажає купити електрокамін трохи детальніше про види та ціни:     


1) Недорогі та дуже гарні переносні електрокаміни (електропечі)

dalpkovffqht r zekxqxan.jpgЦе невеликий пристрій у елегантному корпусі, дуже схожий на справжній камін. Моделі оснащені унікальною системою імітації справжнього полум'я і коліщатками для зручного пересування по квартирі. Такі електрокаміни взагалі не вимагають установки і прості у використанні - просто вставте вилку в розетку і захоплюйтеся теплом та полум'ям.   

Пересувні електрокаміни - це, по суті своїй, аналог всім нам звичним "дуйкам", оснащені керамічним нагрівачем і можуть працювати як в режимі обігріву, так і без нього. Вартість таких моделей камінів варіюється в межах від 900 до 1700 грн., що робить їх дуже доступними для більшості покупців. Пропонуємо звернути увагу на модель Dimplex Lee RC, яка за помірну ціну (1275 грн) має повний набір функцій: ролики для зручного пересування по приміщенню, пульт управління, ступінчасте регулювання потужності (1-2 кВт), прихована панель керування, ефект "живого вогню", що не залежить від функції обігріву, таймер.2) Електрокаміни, що вбудовуються (аналог звичайної камінної топки - електротопки)   

lwvmjfhoxlfw.JPGЕлектрокаміни, що вражають достовірними ефектами вогню і диму. Ефект полум’я працює незалежно від режиму обігріву. Обудову до таких електрокамінів можна підібрати як справжню, з натурального дерева, мармуру чи пісчанику, так і з пропонованого виробником аналогу - МДФ з облицюванням з натурального шпону чи штучного каменю.

Найчастіше такі електрокаміни вбудовуються замість справжньої камінної топки в портали. Вони можуть використовуватися як декоративні і в звичайних камінах наприклад, в літній період, без режиму обігріву. 

Вартість таких топок від 2 600 до 9 000 грн., в залежность від розмірів та дизайну.

До речі, електричні каміни - не найбільш ненажерливі прилади в плані витрати електроенергії. У середньому, електрокамін в режимі обігріву споживає не більше 2 кВт і, завдяки вбудованому вентилятору, обігріває приміщення дуже швидко. Багато моделей обладнані ступінчастим регулюванням потужності обігріву.


3) Повна імітація класичного каміну - Камінокомплект (електрокаміни з обудовою)         

jtkumygmwboygm.JPGКамінокомплект - це електрокамін, що вставляється в облицювання - обудову. Величезна різноманітність пропонованих варіантів облицювання дає можливість вибрати найбільш привабливий електрокамін з урахуванням ваших бажань. Вартість таких моделей електрокамінів від 2800 грн до 5800 грн, що зовсім недорого, якщо порівняти з ціною зведення справжнього каміну на дровах.    

Обудови до таких камінів виготовляють з МДФ, облицьовують натуральним шпоном, часто оздоблюють вставками з ефектом натурального мармуру чи штучним каменем. Очаг вдало імітує натуральну топку - кожна модель включає в себе декоративну імітацію колосникових грат, камеру згорання палива (зольникову камеру), штучні (обгорілі чи тліючі) дрова або шматочки справжнього чорного кам'яного вугілля і рухоме, мерехтливе "полум'я".   
Більшість моделей електрокамінів оснащені термостатами для підтримки температури. Дорожчі моделі комплектуються пультом дистанційного управління, за допомогою якого можна вибирати потужність обігріву. Деякі моделі пропонуються зі зручним таймером, що вимикає камін через установлений проміжок часу з кроком в 30 хвилин.


4) Навісні електрокаміни

rcngxubrbfyk wiribhzl.JPGЦе електрокаміни, що монтуються на стіну, не займають багато місця і дуже нагадують плазмовий телевізор. Вартість такого каміну в межах 10 000 - 15 000 грн., всі моделі оснащені пультом дистанційного керування, ефектом живого вогню.

Слід зауважити, що моделі цього ряду, завдяки сучасним технологіям, настільки вдало імітують реальний живий вогонь, що тільки наблизившись впритул ви зрозумієте, що це імітація.   В деяких моделях, для більшої достовірності, використовується справжнє вугілля.  А бутафорське паливо виконується з штампованої пластмаси, тонується та розфарбовується вручну. Таким чином, виробник пропонує "дрова", що знаходяться на різних стадіях "прогорання" - від ледь займаних полум'ям до розвалених на тліючі шматки. Краще всього виглядають каміни, в яких "дрова" спалахують зовсім як справжні і починають оживати - по ним пробігають іскри, вуглинки то жевріють, то остигають, покриваючись сивим попелом, то знову розгораються, поступово розжарюючись до червоного кольору.

Серед настінних електрокамінів необхідно відзначити сучасну модель Dimplex Спектра Нова - її можна вмонтовувати в нішу.

Вдалого вибору та швидкого ремонту! 
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua

Питання

10.11.12 12:48
А правда, що електричні каміни - це ті ж самі дуйки, тільки гарніші?

10.11.12 12:52
Для Олега - так, електричні каміни працюють за принципом тепловентилятора. Монтуються там, де немає можливості використовувати звичайний камін на дровах - міські квартири в багатоповерхових будинках. Умовно складаються з двох частин - тепловентилятора та декоративної частини, що імітує горіння вогню. Суттєвою перевагою є наявність (в більшості моделей) пульта та можливість вмикання тільки в режимі "горіння" без виділення тепла - тоді ви можете насолоджуватися горінням каміну навіть літом, наприклад, для романтичного вечора


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif