(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Купити світлодіодні лампи - економити на електриці

Придбати тут

Освітлення

Освітлення

svetodiodnye-lampy.JPGСвітлодіодна лампа - це перспективний пристрій нового покоління, що прийшов на заміну економним люмінісцентним лампам. Широкий асортимент ламп повністю відповідає розміру світильників з існуючими лампами (люмінесцентними, накалювання, галогенними). В асортименті є лампи, що імітують свічку чи звичайну лампу накалювання, люмінісцентну лампу для растрових світильників чи лампи з потужним світловим променем для вуличного освітлення. Світлодіодні лампи не мругають, не містять ртуті, не випромінюють ультрафіолет - відповідно не шкодять здоров’ю людини. Світлодіодні лампи не потрібно утілізовувати. 

Конструктивно світлодіодна лампа складається з корпусу, світлодіодів та електронного драйвера. Термін служби такої лампи 25 000 годин неперервного використання при температурі від -30 до +50 градусів, лампи є стійкими до перепадів напруги мережі. Перевага світлодіодної лампи - низьке енергоспоживання, довгий термін служби, простота установки - просто вкрутити в патрон. Недолік - відносно висока ціна, що з успіхом компенсується з роками її експлуатації, адже економія при використанні світлодіодних ламп від 50 % до 88 % (в залежності від того, які лампи ви використовуєте на данний час).

Для того, щоб придбати потрібну вам світлодіодну лампу потрібно знати декілька параметрів. По-перше - тип цоколю, в який буде вкручуватися лампа: Е27 (широкий стандартний цоколь), Е14 (вузький стандартний цоколь), MR16/GU5.3 (цоколь з двома "ніжками-цвяшками" для вмонтованих в стелю світильників), GU10 (цоколь з двома ніжками та потовщенням на кінці для поворотного з’єднання з патроном), GX53 (лампочка у формі таблетки для вмонтованих світильників). По-друге - так званий колір світла, комфортний для вашого приміщення. Розрізняють декілька температур кольору світла - 2700 К (теплий, жовтуватий), 3000 К (теплий, світліший від попереднього, жовтуватий), 4000 К (холодний, з синьо-білим відтінком), 6000 К (холодний, білій - аналог ламп денного світла). По-третє - напрям світла. Оскільки світлодіодні лампочки мають напрям світла (на відміну від люмінісцентних ламп та ламп накалювання - там кут розсіювання завжди 270 градусів) цей фактор варто врахувати, оскільки напрям світла дає змогу застосувати менш потужну лампочку без втрат по освітленності. І останнє - розрахувати необхідну потужність світлодіодних ламп. Для світлодіодних ламп, в середньому (при висоті стелі до 3-х метрів), використовують 1 Вт потужності на 1 метр квадратний площі. Тобто на кімнату в 20 м. кв. потрібно світлодіодних ламп сумарною потужністю 20 Вт (дві по 10 вт або 4 по 5 Вт тощо). Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом світлодіодних ламп та підібрати лампи для себе, враховуючи ваші індивідуальні побажання.

Світлодіодні лампи POWER

POWER.JPG

Є економічними джерелами потужного світла. Споживаючи лише до 11 Вт електроенергії (залежно від конфігурації), здатні замінити собою лампочку розжарювання потужністю до 100 Вт.

Конструкція з покращеним алюмінієвим радіатором і підвищеною тепловіддачею дозволяє ще більше підняти термін служби світлодіодів та добитися високого рівня освітленості. Розсіювач ламп виготовлений з матового скла. 

Модельний ряд включає лампи потужністю 5 Вт (теплого кольору і холодного), 8 Вт (теплого кольору і холодного) та 11 Вт (теплого кольору) з класичним широким цоколем Е27. Висота 11 Вт-ної лампи - 121 мм, 8 Вт - 105 мм, 5 Вт - 87 мм.

Кут розсіювання світла ламп складає 270 градусів, що дозволяє досягнути найкращих результатів при проектуванні освітлення. Можуть застосовуватися як дома та в побуті, так і в офісах, ресторанах, кафе тощо.

Світлодіодні лампи Classic

Classic.JPGЄ ідеальним варіантом щоб перейти від звичайної лампи рожарювання на новий тип LED освітлення. Ця модель своїм зовнішнім виглядом нічим не відрізняється від всім звичних традиційних лампочок, які ми щодня бачимо вдома чи на роботі.

Корпус лампи повністю виготовлений з матового скла, а провірена часом форма сприяє максимально ефективному розподілу світла для освітлення приміщення. 

Лампи Класік представлені в одній потужності 5 Вт в теплому та холодному кольорі світла. Висота лампи 90 мм, Цоколь - класичний, широкий Е27.

Кут розсіювання світла ламп складає 270 градусів, що дозволяє досягнути найкращих результатів при проектуванні освітлення. LED лампи – це гарна заміна ламп розжарювання при виборі освітлення для кухні, вітальні, гостиної, дачі, офісу, декоративних та дизайнерських рішень, світильників, бра і т.д. 

LED лампи POWER

POWER_.JPGПри споживанні лише 9 Вт електроенергії здатні світити як лампи розжарювання потужністю 100 Вт, що говорить про їх високу енергоефективність та економічність.

Конструкція ламп з покращеним алюмінієвим радіатором та підвищеною тепловіддачею дозволяє збільшити термін служби світлодіодів та досягнути високої якості освітлення. Розсіювач виготовлений з матового пластику молочного кольору.

Кут розсіювання світла ламп складає 180 градусів, що дозволяє досягнути найкращих результатів при проектуванні освітлення в приміщенні, дозволяючи напрямленно освітити потрібні зони.

Пропонуються такі лампи потужністю 9 Вт в теплому та холодному кольорі світла, цоколь широкий Е27, висота лампи - 128 мм. Ці лампи можуть використовуватися для освітлення приватних помешкань та приміщень загального побутового та адміністративного призначення.

LED лампи серії «свічка»

свічка.JPGПовторюють форму та розміри стандартних ламп розжарювання типу «свічка». Патрон Е14 дозволяє підібрати по-справжньому гарну світлодіодну лампу для будь-якої люстри даного типу. Завдяки своїй формі лампи гарно виглядають у відкритих світильниках та бра.

Алюмінієвий радіатор з підвищеною тепловіддачею дозволяє збільшити термін служби світлодіодів та досягнути високого рівня освітлення. Колба лампи виготовлена у формі свічки з матового скла.

Кут розсіювання світла ламп складає 270 градусів, що дозволяє досягнути найкращих результатів при проектуванні освітлення. 

Пропонується потужністю 6 Вт, в теплому та холодному кольорі світла, висота лампи 104 мм, діаметр 38 мм.

Світлодіодні лампи серії «куля»

куля.JPGСтворюють м'ягке розсіяне світло і підходять до всіх світильників зі стандартним цоколем типу Е27 чи Е17. Колба лампи шароподібна матова. Вбудований радіатор сприяє зниженню температури всередині лампи, і внаслідок збільшенню терміну використання.

Конструкція ламп з покращеним алюмінієвим радіатором та підвищеною тепловіддачею дозволяє збільшити термін служби світлодіодів та досягнути високої якості освітлення.

Кут розсіювання світла лампи складає 270 градусів 

Єдина модель, що представлена в двох типах цоколів (Е27 та Е14) з потужністю 4 Вт в двох кольорах світла (теплому та холодному). Висота лампи для цоколю Е27 - 70 мм, для Е14 - 78 мм, діаметр 45 мм.

Світлодіодні рефлекторні лампи

рефлекторні лампи.JPGВикористовуються для заміни ламп розжарювання в точкових світильниках та спотах для точкової підсвітки та ідеально підходять для акцентного освітлення зокрема вітрин, ювелірних виробів, салонів краси тощо. 

Лампи повторюють форму та розміри стандартних рефлекторних ламп R39, R50, R63, а модельний ряд замінить лампи накалювання потужністю 30, 40 та 60 Вт відповідно.

Матова поверхня розсіювача забезпечує рівномірне освітлення та захищає зір від надмірного світла.

Кут розсіювання світла ламп складає 120 градусів. Випускаються виключно в теплому кольорі світла. Для цоколю Е14 пропонується дві потужності 3 Вт та 5 Вт, для цоколю Е27 - 8 Вт. 

Висота/діаметр ламп: 3 Вт - 67/39 мм, 5 Вт - 85/50 мм, 8 Вт - 104/63 мм.

Світлодіодні лампи MR16

MR16.JPGЗроблені на заміну класичних галогенових ламп та ламп накалювання (потужністю 35 та 50 Вт). Варто відмітити, що енегроспоживання на 90% менше, ніж у лампи накалювання. Виконані у популярному форм-факторі MR16, що використовуються для створення підсвітки за допомогою вбудованих світильників.

По формі і конструкції нічим не відрізняються від стандартних галогенових ламп з цоколем GU5,3.

Кут розсіювання лампи - 120 градусів. Пропонуються в двох потужностях з наступними характеристиками: 5 Вт (тепле і холодне світло), висота 54 мм, діаметр 50 мм; 3 Вт (тепле і холодне світло), висота 45 мм, діаметр 50 мм.

Широко застосовуються для підсвітки інтер'єрів квартир, офісів, вітрин, коридорів, кабінетів тощо. Володіють стійкістю до механічного впливу (наприклад вібрація).

Світлодіодні лампи GU10

Є новим сучасним поколінням ламп. Вони заміняють традиційні галогенні лампи з патроном GU10.
У ламп з цоколем GU10 є потовщення на кінцях контактів для поворотного з'єднання з патроном.

Світлодіодні лампи є відмінним рішенням для освітлення вітрин, декоративного освітлення інтер'єрів, ландшафтного і архітектурного дизайна.


Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua

Питання

26.06.12 20:58
яка вартість ламп

28.02.13 17:18
Скиньте будь-ласка прайс-каталог на світлодіодну продукцію. Завчасно вдячний.

06.02.15 19:25
Скиньте будь-ласка прайс-каталог на світлодіодну продукцію. Завчасно вдячний.


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif