(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Металева підвісна стеля

sykapfzp yetsq.JPGДля сучасного інтер’єру велике значення сьогодні має не тільки дизайн, але й практичність, а іноді власне до стелі пред’являються високі вимоги за гігієнічністю. Власне тому підвісна металева стеля набуває популярності серед архітекторів та будівельників – це рішення, що поєднує декоративні властивості з конструктивними.

Переваги підвісної металевої стелі беззаперечні: це функціональність і простота в експлуатації, сумісність з інженерно-технічним обладнанням, легкість монтажу і демонтажу. До того ж така стеля характеризується міцністю і довговічністю, оскільки металева стеля рідко потребує заміни, відрізняється стійкістю до пошкоджень при демонтажі і при проведенні вологого прибирання. Завдяки великому вибору моделей і кольорів металевої стелі можлива реалізація будь-якого дизайнерського задуму чи проекту.

Технічні властивості металевої підвісної стелі: пожежобезпека (виробляються з негорючих матеріалів, що забезпечують додатковий захист приміщення у випадку пожежі), вологостійкість (металеві стелі можуть використовуватися в приміщеннях з високою вологістю, такі як басейни, ванні кімнати, кухні, вестибюлі тощо), світло відбиття (підвищений коефіцієнт світло відбиття металевих стель покращує освітленість приміщень при природному світлі, що дозволяє уникнути додаткових витрат). А використання перфорованих панелей з звукопоглинальний підкладкою або спеціальних акустичних панелей дозволяє оптимізувати акустичну середу в приміщенні і створити комфортну атмосферу для роботи і відпочинку.

За типом (зовнішнім виглядом) металеву стелю можна поділити на: грильято (комірчасту), рейкову і касетну (відкритий та прихований монтаж).

За матеріалом металева стеля буває алюмінієва, з оцинкованої сталі, з просічно-витяжної сітки

Стеля Грильято

vdtkfpoq.jpg

Стелі Гріліато відкривають нову перспективу в архітектурі підвісних стель. Завдяки своїй геометричній структурі й різноманітності колірних рішень, підвісна стеля Гріліато дозволяє створювати різноманітні варіанти дизайну приміщень.

Основні переваги стелі Грильято: відмінне поєднання з іншими видами підвісних стель: касетними, рейковими, гіпсокартонними. Така стеля має опір до атмосферного впливу, хорошу корозійну стійкість, вологостійкість, світлостійкість і довговічність декоративного покриття. До того ж така стеля характеризується багатоваріантністю рішення системи освітлення. Приміщення, де використовується стеля Гріліато можна висвітлювати не тільки модульними світильниками 600х600 або незалежними світильниками, що вбудовуються у решітку, а й світильниками, встановленими в міжстельовому просторі, що дає можливість отримати цікаві візуальні ефекти світла і тіні. Ця стеля дозволяє візуально зменшити об’єм високого приміщення, сховати всі інженерно-технологічні розведення в міжстельовому просторі, забезпечуючи безперешкодний доступ до них для обслуговування інженерних систем в експлуатаційний період; знизити рівень шуму в приміщеннях.

Стеля «Грільято» являє собою об'ємну решітку, утворену U-образними алюмінієвими профілями, шириною 5, 10, 15 мм і висотою 30, 32, 37, 40, 42, 47, 50 мм Решітка, утворена профілем, складається з комірок наступних типорозмірів: 30х30, 50х50, 60х60, 75х75, 86х86, 100х100, 120х120, 150х150, 200х200. За дизайном Грильято буває: Гріліато стандартна комірка, Гріліато нестандартна комірка, Гріліато «Різнорівневий», Гріліато «Жалюзі», Гріліато «Пірамідальний», Гріліато GL15, Гріліато GL15 PRIM, Гріліато GL15 Жалюзі. Цікавими, з точки зору монтажу, є підвиди Гріліато GL15 – таку стелю монтують на направляючі типу Армстронг, а комірки вкладають замість плит – візуальний ефект є, полегшений доступ до комунікацій є, швидкість монтажу значно пришвидшена.

Комплект для монтажу стелі «Грільято» включає: U-образних несучі направляючі довжиною 2,4 м.; 1,2 м.; 0,6 м.; U-образні елементи гратки - елемент «мама», елемент «тато»; кутовий пристінний профіль (PL); регульований підвіс; сполучна вставка PG.

Рейкова стеля

Рейкові підвісні стелі використовуються не тільки для оздоблення стелі ванної кімнати, але й в громадських будівлях, на промислових об'єктах, об'єктах транспорту, а також в лікувально-профілактичних і загальноосвітніх установах.

vbtwo pkiid.jpgТрадиційні прямі паралельні лінії панелей створюють цікаві можливості для просторового дизайну приміщень. Крім безлічі функціональних завдань, які можуть вирішувати металеві рейкові стелі, вони є ще і прекрасним інструментом для формування індивідуального дизайну інтер'єру.

Рейкові панелі виробляються з листового алюмінію товщиною до 0,6 мм з різними видами декоративного покриття, виконаних у заводських умовах. Стандартна довжина панелей - 3 м і 4 м, можливе виготовлення під замовлення - до 6 м і понад. За допомогою спеціальних елементів, панелі з'єднуються по довжині і створюють ефект безперервності. Ширина панелей може бути в межах від 50 до 200 мм.

Рейкові панелі кріпляться до направляючих - гребінки, виконаної з алюмінію завтовшки 0,8 і 1,0 мм., або з тонколистової оцинкованої сталі товщиною 0,6 ... 0,7 мм. Язички, що висічені на гребінці, міцно закріплюють рейку шляхом замикання. За допомогою регульованих пружинних підвісів виконується кріплення підвісної стелі до несучої чорнової стелі. Для оформлення периметра використовується кутовий профіль PL і П-подібний RPP-18, що обрамляє стелю та надає закінченості проекту.

Широка кольорова гамма дозволяє створювати неповторні рішення в інтер’єрі, що особливо актуально в даний час. Вибір кольору лицьової частини панелі здійснюється за міжнародною колористичної таблиці RAL. Зворотній бік панелі покритий ґрунтом або захисним лаком товщиною до 5 мкм. Стандартні кольори: білий матовий, білий глянець, бежевий, металік сріблястий, металік матовий, хром, золото, супер-хром, супер-золото, світло-бежевий, супер-хром люкс. Додаткові кольори: світло-сірий, чорний, синій, малина, мідь, фактура дерева.

Додатковий можливості включають і нестандартні колірні рішення, що дозволяють імітувати поверхню різних природних матеріалів (дерево, граніт), стару мідь, хамелеон та інші. За бажанням замовника можливе виготовлення рейкових панелей з інших матеріалів, наприклад, із просічно - витяжної сітки. Також на профіль панелі може наноситися додатковий рельєф (декоративна хвилястість) або перфорація, що дозволяє уникати плоских форм і створює цікаві дизайнерські рішення, відповідні естетичним і функціональним вимогам сучасного будівництва.

Касетні стелі

Касетні стелі підійдуть для будь-якого інтер'єру, будь то зали торгових чи торгово-розважальних центрів, об'єкти транспорту, охорони здоров'я та освіти, офісні та виробничі приміщення.

bvmmxa.jpgКасетні стелі поєднують в собі простоту форми і функціональність. Особливості конструкції дозволяють гармонійно вмонтувати касетну стелю навіть при наявності виїмок, виступів або неправильної форми стелі.

Різні види перфорації і спеціальна акустична підкладка збільшують коефіцієнт звукопоглинання і створюють сприятливу акустичну середу в приміщенні. Металеві касетні стелі випускають з алюмінію і оцинкованої сталі, що істотно розширює сферу їх застосування, особливо в приміщеннях з високими вимогами до вологості і пожежної безпеки.

Касетні стелі виробляються для двох типів підвісної системи: для відкритої підвісної системи (використовується підвісна система для стелі Армстронг Т-24, Т-15) з крайками TEGULAR, BOARD, VECTOR і LINE та для прихованої підвісної системи (використовується спеціальна монтажна шина - стрінгер ВТ-600).

Широка кольорова гамма дозволяє створювати неповторні рішення. Вибір кольору лицьової частини панелі здійснюється за міжнародною колористичної таблиці RAL, стандартні кольори: білий матовий, білий глянець, металік сріблястий, металік матовий, хром, золото, супер-хром, супер-золото, світло-бежевий, супер-хром люкс.

Додаткові кольори: світло-сірий, чорний, синій, малина, мідь, фактура дерева, інші колірні рішення, що дозволяють імітувати поверхню різних природних матеріалів (дерево, граніт), стару мідь, хамелеон тощо. Можливе виготовлення касетних стель із просічно-витяжної сітки.

Алюмінієві підвісні стелі

Одним з найбільш популярних матеріалів для виготовлення металевих підвісних стель є алюміній. Підвісні стелі з алюмінію увійшли в практику будівництва досить давно та зарекомендували себе як прості та зручні в монтажі, надійні і практичні в експлуатації.

Основний асортимент продукції - це рейкові і касетні підвісні стелі. Завдяки відмінним технічним характеристикам таких конструкцій, область їх застосування дуже широка - сьогодні вони використовуються в громадських приміщеннях різного типу, наприклад в офісах, у навчально-освітніх і медичних установах, торгових центрах та для оздоблення домашніх приміщень: ванн, кухонь, балконів тощо.

wvuxtsae.jpgСтійкість до впливу вогню, вологи, корозійна стійкість, відмінні світло відбиваючі властивості роблять алюмінієві стелі ідеальними для обробки офісів. А пофарбовані високоякісними синтетичними фарбами елементи стель надзвичайно довговічні й добре витримують високу вологість або агресивне середовище, що робить можливим їх експлуатацію навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Монтаж підвісних стель з алюмінію швидкий і простий, доступний навіть не професіоналові. Завдяки стійкості покриття і міцності матеріалу, такі системи витримують багатократний монтаж-демонтаж. До того ж алюміній - матеріал легкий, тому для алюмінієвих стель не потрібно потужної підвісної системи. При цьому і небезпека того, що така стеля впаде на голову є практично не можливою.

Сучасний дизайн підвісних стель з алюмінію дозволяє надати оригінальний вигляд найпростішим приміщень. Так, наприклад, рейкові підвісні системи підходять і для обробки стель і у ванній кімнаті, і на кухні, і навіть в офісі. А дзеркальні панелі можуть стати справжньою прикрасою вітальні, або навіть розкішного залу ресторану. Кольорові алюмінієві стелі будуть прекрасно виглядати, наприклад, в торгових центрах, будучи ефектним доповненням до будь-якого дизайнерського рішення.

Алюміній є екологічно безпечним матеріалом, тому як касетні, так і рейкові стелі можуть експлуатуватися в медичних і дитячих установах. До того ж, догляд за алюмінієвими стельовими касетами дуже простий: вони легко миються, а після того, як забруднення видалені, просто поліруються м'якою ганчіркою або серветкою. При цьому вони не схильні до старіння, тому не потрібно ніяких витрат на ремонтні роботи, пов'язані з оновленням покриття - регулярного миття цілком достатньо, щоб стеля залишалися в ідеальному стані. Виключенням будуть рейкові стелі – зняти їх можливо, але проблематично.

Слід також відзначити, що вологостійкість і морозостійкість алюмінію дозволяють використовувати підвісні конструкції з цього матеріалу не тільки в приміщеннях, а й зовні приміщень. Алюміній краще, ніж будь-який інший матеріал зберігає свої структурні властивості і привабливий зовнішній вигляд в умовах різких змін температури і будь-яких атмосферних явищ.

Оцинковані підвісні стелі

Другим, за популярністю, матеріалом для металевої підвісної стелі є оцинкована сталь. Металеві підвісні стелі стильні, міцні, довговічні, при цьому поєднуються такі властивості як легкість монтажу і простота догляду за ними, - ці металеві стелі можуть використовуватися в приміщеннях будь-якого типу і призначення.

loawsedcp.jpgЦе конструкції, виготовлені з холоднокатаних профілів листової сталі і покриті шаром цинку товщиною 7-10 мкм. При виготовленні сталевих стель використовується високоякісний електролітично оцинкований прокат. Він обробляється спеціальним паронепроникним адгезійним грунтом і покривається стійкою до стирання і впливу агресивних середовищ порошковою фарбою. Фарба наноситься рівним шаром і створює оптично гладку поверхню.

У оцинкованих стель практично немає обмежень у застосуванні. Метал, що використовується при виготовленні касет, має високий ступінь захисту від корозії і дії агресивних середовищ і розрахований на тривалий термін використання, тому такі стелі можуть бути встановлені навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю. Вони підходять для обробки житлових і громадських приміщень самого різного призначення: в медичних і навчальних установах, в аеропортах і на вокзалах, у торговельних і розважальних центрах. Завдяки своїм характеристикам міцності, стелі з оцинкованої сталі ідеальні для установки в спортивних залах, так як вони абсолютно не піддаються деформації, на відміну від алюмінієвих.

Головною перевагою стель з оцинкованої сталі в порівнянні з алюмінієвими є їх нижча ціна (при однаковій товщині металу). Це бюджетний варіант, цілком доступний будь-якому споживачеві з середнім рівнем доходів, і дуже вигідний при обробці приміщень з великою площею. До недоліків можна віднести те, що ці стелі більш важкі, що трохи ускладнює транспортування та монтажні роботи.

Стелі з просічно-витяжної сітки

Це унікальний матеріал, який виготовляється з металевого листа методом одночасної просічки і витяжки, що дозволяє отримати хорошу співвідношення ваги і міцності. З такої сітки, зазвичай, роблять сходи, але завдяки використанню ПВС, архітектурні функції підвісних стель набувають нового змісту. Сітка надає необмежені можливості для створення легких і ажурних інтер'єрів, реалізації цікавих дизайнерських рішень. За бажанням замовника сітка може бути забарвлена в будь-який колір по таблиці RAL, при цьому можлива комбінація різних колірних поєднань.

zsc.jpgВеличезний вибір колірних рішень, текстур матеріалу і конфігурацій осередків дозволяє реалізовувати цікаві рішення по створенню інтер'єрів. То того ж структура цього матеріалу забезпечує додаткову світлопроникність, а це додаткові можливості для створення світлових ефектів при розміщенні світильників всередині підвісної стелі. Високий коефіцієнт звукопоглинання робить можливим застосування панелей з ПВС в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги до звукоізоляції.

При цьому продукція з ПВС не піддається корозії, що робить можливим її застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також для зовнішнього застосування. Продукція з ПВС не вимагає спеціальних сертифікатів пожежної безпеки.

З просічно-витяжної сітки виробляють рейковий стеля (італійського дизайну з відкритими стиками), касетні панелі (квадратна касета «Tegular», «Board» розміром 600х600 мм для підвісної системи Т-профіль15 мм і 24 мм і підвісної системи Bandraster, хоча за індивідуальним замовленням можна виготовити і інших розмірів) та прямокутні стельові та стінові панелі.

Підвісні стелі з просічно-витяжної сітки набувають все більшої популярності за рахунок того, що є універсальними, легкими у монтажі, дозволяють приховати всі інженерні комунікації, при цьому візуально створюючи відчуття легкості і прозорості, дуже часто використовуються як аналог стелі Грильято.


Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua

Питання

18.04.13 9:42
Доброго дня. Де можна подивитися на металеву стелю? Нам потрібно грільято чорного кольору.

18.04.13 12:04
Подивитися на стелю грильято (і не тільки) можна в офісі замовлень на вул. Шевченка 31, оф. 305

08.08.15 15:33
Чи можна підвісну рейкову стелю ставити у ванні кімнаті? І яку краще ставити?


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif