(032) 247-07-89, (067) 671-16-69
Пн-Пт 10.00-18.00

logo.gif

СТАТТІ

Способи монтажу рейкової підвісної стелі

Способи монтажу рейкової підвісної стелі

Рейкова підвісна стеля - не тільки функціональна, але й здатна візуально вирівнювати недоліки приміщення. Все залежить від способу монтажу та підбору кольорів самої рейки та вставок для неї. 

Основних кольорів рейки - п’ять: білий, чорний, металік (сірий), дзеркальний та золотий. Також, на замовлення, можливі наступні кольори: бежевий, салатовий, голубий, лимонний, персиковий, фіолетовий та кольори дерева: сосна, темний дуб, червоне дерево, венге, вишня, білий дуб тощо. Використовуючи кольорову рейку слід пам’ятати - відтінків кольору є багато ї не завжди можна попасти в тон, наприклад, плитки у ванній кімнаті. Теж саме правило слід використовувати і з рейкою "під дерево" - така рейка буде виконувати скоріш основну декоративну функцію, ніж допоміжну, наприклад, для нейтральної ванної кімнати в світло-бежевих кольорах рейка кольору дуб підкреслить колір приміщення та надасть відчуття заміського будинку в ванній кімнаті.

Поєднання основних кольорів надає можливість візуального розширення-звуження приміщення санвузла. Біла рейка з білими вставками надасть стелі вигляду суцільно білої поверхні, з чорними вставками - візуально видовжить приміщення завдяки контрастним тонким полоскам. Біла рейка з вставками металік буде пасувати у ванній кімнаті з душовою кабіною з сатинованими профілями, з дзеркальними - до хромованих змішувачів та рушникосушарки з нержавійки. А золоті вставки вигідно підкреслять золотявий декор у настінної плитки. Чорна рейка пристане до душі любителям контрастів. Доречі, поєднання темної стелі та темної підлоги зорово зменшують висоту приміщення, але при поєднанні зі світлими стінами - оптично збільшують саму кімнату. Якщо додати декілька кольорових акцентів, наприклад, фриз для плитки насиченого зеленого, червоного чи синього кольорів - отримаємо стильну, сміливу та нестандартну ванну кімнату. Рейка кольору металік пасуватиме в приміщеннях в холодних тонах. Декорувати таку рейку можна білими, чорними та дзеркальними вставками, досягаючи потрібних візуальних ефектів. Дзеркальна та золота рейка зазвичай використовується "соло" зі вставками такого ж кольору. Така рейка є самодостатньою, але вимагає бережного монтажу та догляду, оскільки на дзеркальній поверхні добре видно найменший бруд.

Основні способи монтажу алюмінієвої рейкової підвісної стелі:

Дизайн "Лінія" - рейка монтується вздовж або впоперек приміщення. Найпростіший та найпопулярніший варіант - монтується швидко та просто. Візуально розширює чи скорочує приміщення, надає функціональності ванній кімнаті.
miezi punnsc.JPG

Дизайн "Діагональ" - являє собою два трикутники, пасуватиме в приміщеннях, де візуально необхідно підкреслити зонування приміщення. Використання контрастної вставки та центрального профілю створить ефект "листя" на вашій стелі, підкреслюючи напрям та розширюючи приміщення. Застосування контрастних кольорів у різних трикутниках - візуальне зонування приміщення. Вдало пасуватиме в приміщеннях, де стіни та підлога викладені контрастною плиткою на кут.

wjnhlhaef phhkqv.JPG

Дизайн "Дві діагоналі" - повноцінний симетричний дизайн для підвісної стелі. Підійде для великих приміщень правильної форми. При даній схемі монтажу не рекомендуємо використовувати контрастний колір діагональних профілів, оскільки це зорово подрібнить приміщення, виключенням буде лише варіант, коли потрібно акцентувати центр кімнати - наприклад, світильник.

bef nixgswyyw dgixjp.JPG


Дизайн "Доріжки" - асиметричний монтаж, що підкреслює зонування у приміщенні. Найбільш пасуватиме при співвідношенні сторін 3:1, де більша сторона - квадрат, менша - доріжки. Цікаво виглядатиме такий монтаж з контрастними рейками або вставками - це підкреслить зонування приміщення.

oyngnuo ybilww.JPG
Дизайн "Квадрат" - ідеальний монтаж для приміщень з правильною формою. Підходить для контрастних рейок чи вставок. Цікавим варіантом буде розміщення на доріжках декоративного освітлення без використання центрального світильника. 

mptizkb nkxfgz.JPG
Вдалого вибору та швидкого ремонту!  
Ваш будівельний інтернет-магазин: журнал • портал • інтернет-магазин

 

Передрук матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту та з прямим посиланням на lvivbud.com.ua

Питання

24.03.14 8:20
в мене декілька питаннь: Де ціни на рейку? чи можна монтувати таку стелю дворівнево? чим вона ріжеться? розмір планок? в неї світильники вмонтовуються звичайні? чи є фото з тими дизайнами вживу?

24.03.14 18:26
ціни на рейку (акційні набори). Дворівнево монтувати можна - лише врахувати додаткову площу на перехід. Ріжеться за допомогою ножиць по металу або макетним будівельним ножем. Ширина планок - 84 мм, вставок 16 мм, довжина - як потрібно. Світильник звичайні, як для гіпсокартону, але для "мокрих" приміщень. Фото надіслані вам на пошту.

09.01.15 13:42
Чи можлива доставка у Рава-Руську? Чи не пошкодиться рейка при доставці? Скільки часу чекати на замовлення?

09.01.15 14:17
Доставка можлива в будь-яке місто, де є відділення Нової Пошти. рейка запаковується двошарово - спочатку в гофрований картон, потім коробку. Вантаж страхується на повну вартість. Виконання замовлення 3-4 дні від моменту оплати.


Поставити питання

Ваше ім'я *
Вкажіть Ваш е-мейл, якщо хочете отримати на нього відповідь (бачить тільки адміністрація)
Вкажіть Ваш телефон для уточнень та відповіді (бачить тільки адміністрація) *
Питання *
Захист від роботів: введіть текст з малюнку *
CAPTCHA
я уважно прочитав та погоджуюсь з угодою про конфіденційність.

Назад к списку новостей

logo.gif